Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

Euroopa Liidu andmekaitse reform - kuidas vältida hiigeltrahve?
16.05.2018

Koolituse eesmärk
25. mail 2018 jõustuvad isikuandmete kaitse üldmäärus (2016/679) ja õiguskaitsevaldkonna andmekaitse direktiiv (2016/680) tuleb üle võtta 5. maiks 2018. Seepärast on aeg uurida, milliseid muudatusi reform kaasa toob ja mis ei muutu. Ja siis jõuame ka selgusele, kuidas trahvidest pääseda.

Koolitusel antakse ülevaade põhilistest muudatustes, mis tulenevad EL-i isikuandmete kaitse määrusest ning õiguskaitse asutustes isikuandmete töötlemise ja nende vaba liikumise direktiivist.

Sihtrühm
Riigi- ja kohaliku omavalitsuse, ettevõtete ja teiste organisatsioonide töötajad (juhid, keskastmejuhid, juristid, dokumendihaldurid, personalitöötajad jne), kes puutuvad igapäevaselt kokku isikuandmete kogumise ja töötlemisega, andmekaitse eest vastutavad isikud.

Koolituse sisu

· Isikuandmete töötlemise põhimõtted: seaduslikkus, eesmärgikohasus, minimaalsus, kasutuse piiramine, andmete kvaliteet, turvalisus ning individuaalne osalus.

· Isikuandmete töötlemise läbipaistvus.

· Andmesubjekti õigused.

· „Õigus olla unustatud“.

· Isikuandmete töötlemise lubatavus:
- andmesubjekti nõusolek;
- isikuandmete töötlemine nõusolekuta.

· Lapse nõusolek.

· Töötlemise erijuhtumid (ajakirjanduslikul eesmärgil, terviseandmete töötlemine, töösuhtes, ajaloo, statistika ja teaduse jaoks, avalikes huvides).

· Delikaatsete isikuandmete töötlemisele esitatavad nõuded.

· Siduvad kontsernisisesed eeskirjad.

· Andmekaitseametnik.

Lektor

Urmas Kukk Advokaadibüroo Turnstone vandeadvokaat ja Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooli külalislektor (privaatsusõigus ja isikuandmete kaitse). Aastatel 2003 - 2008 oli Urmas Kukk Andmekaitse Inspektsioonis peadirektor ning osales ka uue isikuandmete kaitse seaduse väljatöötamisel.

Toimumise koht
Rävala 8, Tallinn. Kell 10:00-15:30.

Hind
1
79.- / Soodushind 139.-
Hinnale lisandub käibemaks!

Hind sisaldab

- koolituse
- õppematerjalid 
- tunnistuse
- kohvipausid

REGISTREERIMINE

Lisainformatsioon 
Rävala 8, Tallinn
tel 620 7676
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
www.etreening.ee

Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)