Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

E-post

Dividendide ja muu omakapitali väljamaksete uus maksukäsitlus ning tehingud oma töötajatega
17.06.2020

Koolituse eesmärk

Antud koolitusel selgitatakse ja antakse ülevaade kehtima hakanud muudatustest dividendide ja laenude maksukäsitluses, võimalustest väljamaksete maksuefektiivseks planeerimiseks ning selgitatakse probleemseid kohti ja antakse lahendusi tekkinud probleemidele ning vaadatakse, mis ootab veel ees.

Erisoodustused on väga lai kulude spekter ning koolitusel käsitletakse aktuaalseid teemasid, mis on seotud ettevõtte ja tema töötajate vahelistes tehingutes lisaks laenudele, nagu näiteks ühisürituste ja tööalase koolitustega seotud küsimusi, samuti oma töötajate ja juhtidega tehtud muid tehinguid (sh teenuste ost ja müük, spordikulud, töötervishoiukulud jne).

Jälgime ka kohtupraktikat nendes küsimustes kuna kohtupraktika on äärmiselt oluline, sest see selgitab maksustamisega seotud küsimusi, millele seadusest ei saa otseseid vastuseid.

Sisu
Millal rakendub dividendidele maksumäärad 20/80, 14/86 ja kinnipeetav tulumaks 7%
Dividend vs juhatuse liikme tasu
Piiriülesed dividendid ja dividendi maksmise probleemid
Millal dividendi ei maksustata
Laenude uus maksukäsitlus (millal varajatud kasumieraldis,  millal erisoodustus ja millal ettevõtlusega mittseotud vara)
Milliseid laene tuleb deklareerida maksuhaldurile


Muud tehingud oma töötajate ja juhtidega (teenuste ost, koolitused, ühisüritused ja külaliste vastuvõtt, töötervishoiu kulud, spordikulud, kindlustamine, jne)
Millal on tegemist erisoodustusega, millal külaliste vastuvõtuga ja millal ettevõtlusega mitteseotud kuluga Kohtupraktika eeltoodud teemadel

Koolitaja
Tõnis Jakob 
Tartu Ülikooli rahanduse ja krediidi eriala MA, vannutatud audiitor . Pikaajaline maksukoolitaja ning aastatel 1994–2008. a Eesti Audiitorkogu juhatuse liige. Laialdane kogemus nii Eesti-siseses kui rahvusvahelises maksunõustamises; maksude planeerimisel erinevate tehingute osas; maksuarvestuse nõustamisel ja maksuauditis, samuti kogemused äriühingute ühinemise, likvideerimise, ümberkujundamise, äritegevuse müügi ning tegevuse ümberstruktureerimine valdkonnas. Tõnis on olnud lektor paljudel raamatupidamise ja maksustamise teemalistel koolitustel ning ülikoolides maksustamise õppejõud.

Toimumise koht
Rävala 8, Tallinn. Kell 10.00-14.00.

Hind
18
9.- / Soodushind 109.-
Hinnale lisandub käibemaks!

Hind sisaldab

- koolituse
- õppematerjalid 
- kohvipausid

REGISTREERIMINE

Lisainformatsioon 
Rävala 8, Tallinn
tel 620 7676
www.etreening.ee

Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)