Soovite häid ja varajasi pakkumisi?

Sisestage oma andmed ja saate esimeste hulgas infot tulevaste sooduspakkumiste kohta


Hoiame andmed 100% kaitstuna

Lähiaja koolitusedBänner
Bänner

Info Atlanto Arendus OÜ andmetöötluse põhimõtete kohta. 25.05.2018

Meie eesmärk on olla Teile isikuandmete töötlemisel usaldusväärne partner.

Vastutav andmetöötleja
Atlanto Arendus OÜ on Teie andmete vastutav töötleja. Käesolevad andmetöötluspõhimõtted on Teile kohane teabeallikas juhul, kui olete kasutanud või soovite kasutada eraisikuna Atlanto Arendus OÜ tooteid või teenuseid, olete küsinud meilt koolituspakkumisi, kasutate meie veebilehte http//:www.etreening.ee ja meie sotsiaalmeedia keskkondi. Meie andmekaitsetöötaja on isik, kes jälgib isikuandmete töötlemise põhimõtteid ning kellega on võimalik küsimuste korral kontakteeruda See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. e-posti aadressi vahendusel.

Turundus ja müügikanalid
Kui Te tellite Atlanto Arendus OÜ veebilehelt uudiskirja või annate muul moel oma ärialase kontaktinformatsiooni Atlanto Arendus OÜ-le (näiteks olete ise meie poole pöördunud koolitustel osalemiseks või pakkumiste saamiseks), siis võib Atlanto Arendus OÜ saata Teile teavitusi, uudiskirju ja koolitusalaseid teateid, mis võivad Teile huvi pakkuda.

Teatud juhtudel on võimalik, et Atlanto Arendus OÜ töötleb ka isikuandmeid, mida te ise ei ole meile edastanud, vaid oleme saanud või tulevikus saame Teie ettevõtte kontaktisikutelt, ke son meie poole pöördunud või pöördub tulevikus seoses sellega, et saaksite koolitusel osalda. Samuti töötleme teatud juhtudel isikuandmeid, mis on meile kättesaadavaks saanud avalikest allikatest.

Müügikanalid on Atlanto Arendus OÜ poolt kasutatavad kliendiga suhtlemise viisid, sh elektrooniline otseturundus, telefonimüük, avalik ja sotsiaalmeedia, individualiseeritud ja interaktiivsed reklaamid ning muud sarnased tööriistad veebilehtedel ja mujal.

Teie isikuandmete töötlemine
1. Eesmärk
Otseturunduslike sõnumine, teadete, pakkumiste ja uudiskirjade saatmine
Vajalikud isikuandmed: ees-ja perekonnanimi; kontaktaadress (elektronpost või postiaadress; telefoninumber.

2. Eesmärk
Hinnapakkumiste koostamine ja edastamine (aluseks Eesti Töötukassa jaoks vajalikud päringud, tunnistuste väljastamine, laeva-ja lennukompaniide nõudmised, kindlustusfirmadele vajalikud andmed).
Vajalikud isikuandmed: ees-ja perekonnanimi; tarbimiskoha aadress; telefoninumber; isikukood.

3. Eesmärk
Võlgnevuste haldus ja võlgnevuste sissenõudmisega seonduvad tegevused.
Vajalikud isikuandmed: ees-ja perekonnanimi; tarbimiskoha aadress; telefoninumber; isikukood.

Teatud juhtudel võime küsida Teilt nõusolekut suuliselt, üldjuhul telefoni teel. Sellisel juhul registreeritakse Teie nõusolek meie klienditeenindaja poolt kliendihaldussüsteemis.

Andmete avalikustamine ja/ või edastamine
Atlanto Arendus OÜ teeb koostööd kolmandate isikutega, kellele võime koostöö raames ja eesmärgil edastada seotud andmeid, sh isikuandmeid. 
Kolmandateks isikuteks võivad olla reklaami- ja turunduspartnerid, maksehäireregistrid, IT-partnerid, (e-)postiteenust vahendavad või osutavad isikud, asutused ja organisatsioonid tingimusel, et:
1. Vastav eesmärk ja töötlus on seaduslik;
2. Isikuandmete töötlemine toimub vastavalt Atlanto Arendus OÜ juhistele;
3. Selliste volitatud töötlejate kohta on andmed kliendile edastatud teates avaldatud.

Teie õigused ja kuidas Te saate oma õigusi teostada
Kontakteerudes Atlanto Arendus OÜ-ga e-posti
[email protected].ee teel, võite teostada oma õigusi järgnevalt:

· paluda juurdepääsu enda isikuandmetele;

· paluda enda isikuandmete parandamist;

· paluda enda isikuandmete kustutamist;

· võtta tagasi oma nõusolek isikuandmete töötlemiseks, kui see on asjakohane.

Te võite oma õigusi teostada kooskõlas nõuetega, mis tulenevad kohalduvatest Euroopa Liidu ja kohalikest õigusaktidest.
Kui isikuandmed on Teie nõudmisel kustutatud, säilitab Atlanto Arendus OÜ ainult sellised koopiad informatsioonist, mis on vajalikud, et kaitsta meie või kolmandate isikute õigustatud huve, teostada tõrkeotsingut või jõustada mis tahes kokkulepet, mille olete meiega sõlminud.

Isikuandmete säilitamine
Teie isikuandmeid säilitatake nii kaua kui on vajalik isikuandmete töötlemise eesmärkide saavutamiseks. Teatud andmete säilitamise tähtajad tulenevad seadustest.

Õigus esitada kaebus
Kui arvate, et Teie privaatsusõigusi on rikutud, on Teil õigus pöörduda Atlanto Arendus OÜ töötaja poole.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et eelnimetatud õigused ei pruugi olla absoluutsed ning võivad kohalduda teatud isikuandmetele ja/või teatud isikuandmete töötlemise protsessidele.
Kui soovite mõnda oma õigust teostada, siis võtke meiega ühendust
[email protected].ee ning me leiame parima lahendus.

Atlanto Arendus OÜ

 

Referentsid

  • "Koolituselt koju jõudnud, sain alles aru kui väga seda koolitust oli mulle vaja. Teema oli ainuõige, koht oli ainuõige ja treener – koolitaja oli minule ainuõige.

    Ma olen nüüd kui „Duracelli Jänes“: valmis - laetud, et jätkata maratoni( eluteel) ja äriteel. Samas sain teadmistesse kindluse, et olen õige tee valinud ning tean ,mida jätkamiseks ette võtta. Meeldis kõik : asine teemavalik, lõbusad ja meeldejäävad näited, õpetlikud vestlusringid ning põhiline selle kõige juures – ma olin oma valikute tegemisel VABA ja iseseisev.

    Kõik selle, mille materjaalselt kulutad , saad 200-250% täiega tagasi.

    Aitäh sulle,hea inimene,päikseliste päevade eest paradiisis!"

    Tiiu Oras (Visitex OÜ juhataja)